ارائه پرزنت بی سیم در جلسات سالن کنفرانس

یکی از بزرگترین تولید کنندگان تجهیزات صوتی و تصویری اعلام کرده است که سیستم AirMedia Wireless Presentation (AM-300) خود را در EMEA در اواخر آوریل به بازار جهانی عرضه خواهد کرد. AM-300 دارای فن آوری AirMedia 2.0، سریع ترین، ساده ترین، قابل کنترل، امن و بی نظیر است. همچنین AM-300 دارای یک ورودی DM، ورودی و خروجی HDMI ، پورت LAN برای ارتباط بین دستگاه های دیگر و کنترل کامل صفحه نمایش را ارائه می دهد.
این دستگاه برای ارسال اطلاعات بی سیم طراحی شده است و تنها راهکار استفاده از تجهیزات بی سیم سازمانی است که امنیت شبکه، استقرار و مدیریت مبتنی بر ابر، سیستم عامل iOS را بدون افشا اطلاعات ارائه می دهد - همه چیز براساس بروزترین اطلاعات IT طراحی شده است.                                                         .          
AirMedia 2.0 کمترین تاخیر برای بهینه سازی و کارایی شبکه؛ کمترین میزان مصرف پهنای باند، کمترین حرکات صفحه کلید و ماوس را دارد. پخش ویدئو فوق العاده با کیفیت بالا؛ هنگام اتصال به پلت فرم تقویم صفحه نمایش با دستورالعمل اتصال، به آسانی به اتاق کنفرانس و جزئیات جلسه متصل می شود ؛ آینه سازی با ویندوز، MacOS، اندروید و iOS بدون نرم افزار Bonjour؛ استقرار و مدیریت مبتنی بر ابر؛ و امنیت شبکه از دیگر کارایی های این نرم افزار می باشد.                                     .
در حالی که سایر محصولات مشابه فقط دسترسی بی سیم را ارائه می دهند و محتوا محرمانه را با نقض امنیتی بالقوه نمایش می دهند. AirMedia 2.0 یک تکنولوژی ارائه بی سیم مبتنی بر شبکه است که از آخرین پروتکل های امنیتی استفاده می کند: کنترل دسترسی به شبکه 802.1x؛ تأیید هویت کاربر Active Directory؛ رمزگذاری محتوای AES-128؛ و SSH، SSL، TLS و HTTPS.

شنبه, 12 مرداد 1398 15:20 خواندن 417 دفعه

Copyright © 2017- ® تمامی حقوق برای گلدویژن محفوظ است