ارسال تصاویر 4K از طریق IP

جدیدترین ماتریکس سوئیچر موجود در بازار، دستگاهی است که برای اولین بار 4 بیت را با فرمت 4K از طریق IP ارسال می کند.

این ماتریکس جدید ویدئو هایی با فرمت 4K60 4: 4: 4 ، فرمت های صوتی با بیت پائین، همچنین قابلیت استفاده از صفحه کلید، موس و USB 2.0 را پشتیبانی کرده و اطلاعات مربوطه را از طریق اترنت ( IP ) انتقال می دهد.

این ماتریکس سوئیچر، انقلابی بزرگ در فن آوری اطلاعات است و قادر به انتقال اطلاعات با کیفیت 4K60 و تنها استفاده از 5٪ پهنای باند مورد نیاز بسیاری از دستگاه های موجود در بازار می باشد. عملکرد استثنایی از راه دور، پخش تصاویر ویدئویی شفاف و با کیفیت تصویر بکر و حداکثر رزولوشن 3840 × 2160 @ 60 Hz از مشخصات منحصر به فرد این دستگاه است.

این ماتریکس سوئیچر برای سهولت در اشتراک گذاری اطلاعات، ارائه هرچه بهتر آن و همچنین تصمیم گیری سریع و به موقع در اتاق های کنترل، مراکز اعزام، مراکز عملیات شبکه در مراقبت های بهداشتی، نظامی و حمل و نقل، سالن های کنفرانس و همایش،   کلاس های آموزشی و ..... طراحی شده است.

اهرم زیرساخت موجود در IP ارائه شده، اجازه می دهد تا هر سیستم حیاتی با امنیت بالا از طریق اترنت انتقال داده شود و به راحتی بتوان از راه دور تمامی اطلاعات را کنترل و مدیریت نمود. این ماتریکس سوئیچر با تمامی زیرساخت های شبکه ای از جمله : کابل های مسی و فیبر نوری، توسعه دهنده های شبکه و ..... سازگار بوده و یک محیط سوئیچینگ مقیاس پذیر و مقرون به صرفه را با استفاده از شبکه های موجود ارائه می دهد.

دوشنبه, 10 تیر 1398 14:53 خواندن 306 دفعه

Copyright © 2017- ® تمامی حقوق برای گلدویژن محفوظ است