اشتراک گذاری محتوا از راه دور

Signageliveمحصولی جدید را تولید کرده است که به سازمانها امکان می دهد پیامهایی را به دستگاههایی که کارمندان خود در خانه دارند در طول همه گیری Covid-19 پخش کنند. پخش کننده Signagelive می تواند پیام های دیجیتالی را ایجاد و تصحیح کند و آنها را در لپ تاپ ، تبلت و تلفن های همراه پخش کند.

Signagelive Broadcast Player اکنون به طور رایگان در دسترس همه قرار گرفته است و هر شخص یا سازمانی در هرجایی که باشد، می تواند تا 30 ژوئن سال 2020 از آن استفاده کند. در صفحه وب اختصاصی این کمپانی، ویدئویی است که توضیح می دهد چگونه این محصول جدید کار می کند و یک فرم هم برای کسانی که مایل به درخواست مجوز رایگان هستند، وجود دارد. بعد از این تاریخ هم شرکت ها و سازمان های مختلف می توانند برای انجام کارهای از راه دور خود از این محصول استفاده کنند.

Signagelive Broadcast Player اجازه می دهد تا لیست های پخش تمام صفحه یا طرح بندی های چند منطقه ای در یک لینک وب ایجاد و منتشر شود. سپس می توان لینک وب را با تیمی برای مشاهده دستگاههای خود به اشتراک گذاشت. هرگونه به روزرسانی در محتوا ، به طور خودکار به بینندگانی که لینک وب با آنها به اشتراک گذاشته شده اند ، به روز شده و نمایش داده        می شوند.

برای کمک به شروع کار کاربران ، فیدهای محتوایی Covid-19 از سمت Signagelive Seenspire اضافه شده است. این اطلاعات به صورت خودکار و به روزرسانی های جدید سازمان بهداشت جهانی و ارائه منابع رسمی در دسترس هستند.

چهارشنبه, 03 ارديبهشت 1399 15:14 خواندن 125 دفعه

Copyright © 2017- ® تمامی حقوق برای گلدویژن محفوظ است