اولین دیجیتال QLED 8K سامسونگ

اولین محصول دیجیتال QLED 8K سامسونگ

سامسونگ اولین محصول دیجیتال QLED 8K خود را در سال جدید عرضه می کند و انتظار میرود که کیفیت صفحه نمایش بصری جدید به شدت تحت تاثیر صنعت دیجیتال صنعت صوت و تصویر قرار گیرد و فرصت های جدید و هیجان انگیز را به نمایش بگذارد. سگو گای کیم، معاون اجرایی نمایندگی نمایشگاه های تصویری در سامسونگ، گفت: " با معرفی نمایشگرهای 8K و استفاده آن در سالنهای بزرگ کنفرانس، سالن همایش و سالن آمفی تئاتر، سالن های انتظار و .... ، کاربران می توانند کیفیت تصویر بی نقصی را به مخاطبان خود ارائه دهند به طوری که قبلاً این کیفیت تصویر امکان پذیر نبود. "

نمایشگر 82 اینچ سامسونگ  QLED 8K Signageترکیبی از بالاترین رزولوشن بازار با فن آوری پیشرفته هوش مصنوعی (AI) -  و تولید تصاویر واقعی، کاربران را قادر به لذت بردن از تجربه های غریبه می کند. تکنولوژی ارتقاء AI در نمایشگاه های تجاری، توجه مشتریان بالقوه را جلب کرده است                                                                               .
طراحی باریک جدید، با عمق کمتر از 40 میلیمتر، بدون نیاز به نصب و با استفاده از فناوری نوری پیشرفته سامسونگ، می تواند در محیط پرتره یا حالت افقی قرار گیرد. با وضوح 7،380 × 4،320 پیکسل، پیکسل های فردی در یک تصویر با چشم انسان اصلا دیده نمی شوند.

همچنین سامسونگ ویدئووال نسخه 292 اینچ 8K خود را در سطح جهانی در نیمه اول سال جاری عرضه خواهد کرد. این ویدئووال یک صفحه نمایش بزرگ مدولار ایده آل برای سالن های نمایش لوکس و همچنین برای هدف کسب و کار، قابل استفاده در سالن کنفرانس های بزرگ، سالن همایش و سالن آمفی تئاتر است.

سه شنبه, 07 اسفند 1397 00:00 خواندن 2591 دفعه

Copyright © 2017- ® تمامی حقوق برای گلدویژن محفوظ است