برنامه جدید همکاری بصری

Oblong Industries ویندوز 10 بتا عمومی برنامه جدید همکاری بصری خود را برای تیم های کاملاً مجازی اعلام کرده است. این برنامه قبلاً فقط در دسترس کاربران Mac بوده است.                                                                    
برنامه دسکتاپ امکان دسترسی همزمان به صفحه های اشتراکی را برای شرکت کنندگان در جلسه یک سالن کنفرانس، فراهم     می کند و یک لایه جدید ارتباطی و همکاری ایجاد کرده است. تیم مهندسی شرکت Oblong بیش از شش سال کار با مشتریان سازمانی خود در Mezzanine ، را مدیون محصول پرچمدار این شرکت برای همکاری های تصویری با کیفیت بالا در محیط کار ، سالن جلسات، ویدئو کنفرانس و .... می باشد.                                                                                   
مدیرعامل Oblong اظهار داشت: "ما نرم افزار Rumpus را به طور ویژه ایجاد كردیم تا به تیمهای توزیع شده كمك كنیم تا به همان سناریوی شناختی دست یابند كه باعث می شود در كارهای پایدار مشاركت كنند. اکنون با افزودن پشتیبانی از ویندوز ، این نرم افزار در حال خدمت به کل جامعه کارمندان از راه دور و میلیون ها مشارکت کننده است که کار روزانه آنها استفاده از نرم افزارهای ویدئویی برای شرکت در جلسات می باشد                                                                         "
Rumpus این امکان را فراهم می آورد که چندین جریان تصویری به صورت همزمان در کنار ابزار دستیابی بهتر به ارتباطات در دسترس باشد. برای جلسات کنفرانس تصویری در صدا و سیما و استودیوهای پخش زنده ، به صورت یکپارچه با ویدئو کنفرانس Cisco Webex یا BlueJeans ، و با یک عملکرد چت ساخته شده، همه تصاویر را پشتیبانی کرده و تمام محتوای مورد نظر را در جلسه قابل مشاهده می کند.

شنبه, 16 شهریور 1398 14:58 خواندن 635 دفعه

Copyright © 2017- ® تمامی حقوق برای گلدویژن محفوظ است