بروز رسانی تجهیزات Blackmagic Design

Blackmagic Design یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده تجهیزات صوتی و تصویری، جدیدترین محصولات خود را در تولید و پخش تصاویر زنده در YouTube به نمایش گذاشته است. این تجهیزات شامل ATEM Mini Pro ، بروزرسانی رایگان سیستم عامل برای دوربین های جیبی Pocket و بروزرسانی برای HyperDeck Studio Mini بوده است.

ATEM Mini Pro یک سوئیچ با 4 ورودی HDMI کوچک است که دارای یک نرم افزار داخلی و چند منظوره است و به این معناست که کاربران برای پخش به هیچ نرم افزاری اضافی نیاز ندارند. YouTube Live ، Facebook و Twitch به صورت نسخه رایگان پشتیبانی می شوند. این سیستم عامل ها از یک پرونده XML خوانده می شوند که به کاربران فنی اجازه می دهد تنظیمات را تغییر دهند یا یک سرویس ویدئوکنفرانس دیگر را به سیستم اضافه کنند.

بروزرسانی رایگان سیستم عامل (v6.9) برای دوربین فیلمبرداری Pocket Cinema ویژگی های دوربین استودیویی را به این سیستم اضافه می کند. اکنون کاربران می توانند به یک سوئیچ ATEM Mini متصل شده و کنترل پارامترهای دوربین، لنز و نور لامپ را در یک سالن کنفرانس یا استودیو پخش زنده، کنترل کنند.

HyperDeck Studio Mini هم اکنون دارای کدک H.264 با کیفیت بهتر برای همان نرخ داده ای است که از فرمت های HD در هم تنیده پشتیبانی می کند. همچنین اکنون از فرمت صوتی AAC پشتیبانی می کند، به این معنی که اکنون می توانید فایل های خود را مستقیماً در YouTube بارگذاری کنید.

دوشنبه, 02 تیر 1399 15:14 خواندن 388 دفعه

Copyright © 2017- ® تمامی حقوق برای گلدویژن محفوظ است