دوربین PTZ سالن جلسات پاناسونیک

پاناسونیک به تازگی دوربین PTZ سالن کنفرانس، مبتنی بر صدا را معرفی کرده است. با استفاده از میکروفون های نصب شده در یک سالن جلسات، دوربین های PTZ اتاق کنفرانس می توانند به طور خودکار فوکوس را بین بلندگوهای مختلف تغییر دهند.

این دوربین با دارا بودن صفحه متحرک خودکار و روان، برای جلسات حضوری و همچنین کنفرانس های آنلاین، دوره های آموزشی یا سخنرانی های آنلاین ایده آل است. به عنوان مثال، هنگامی که شخص جدیدی در سالن کنفرانس شروع به صحبت می کند، دوربین فرد سخنگو را تشخیص می دهد.

دوربین ها به طور مرکزی توسط یک کنترل کننده از طریق شبکه مدیریت می شوند. پاناسونیک در حال حاضر از این دوربین جدید در مرکز تجاری خود در اروپا (BSC) با یک سیستم کنترل رسانه از Crestron استفاده می کند، اما سایر سیستم های کنترلی دوربین نیز می توانند مورد استفاده قرار گیرند.

ردیابی مبتنی بر صدا طیف وسیعی از امکانات جدید را ایجاد می کند و می تواند همراه با ردیابی خودکار حرکت پاناسونیک و نرم افزار ردیابی چهره اختیاری (AW-SF100 / AW-SF200) مورد استفاده قرار گیرد. به عنوان مثال، در یک سالن کنفرانس تصویر سخنران اصلی می تواند توسط دوربین PTZ از طریق ردیابی خودکار ضبط شود، در حالی که سایر شرکت کنندگان هنگام صحبت با استفاده از ردیابی مبتنی بر صدا با دوربین دوم فیلم برداری شوند.

تنظیمات را می توان به صورت جداگانه تنظیم کرد و به صورت از پیش تعیین شده ذخیره کرد. به عنوان مثال، می توان اولویت را به افراد داد تا از تعویض ناخواسته مکالمات مخاطبان جلوگیری کنند. میکروفون کنفرانس های دیگر نیز می توانند در برنامه ضبط AV ادغام شده و بر این اساس اولویت بندی شوند.

تصویربرداری با این دوربین ها به هیچگونه دانش فنی یا اپراتور دوربین یا تکنسین میکسر در محل احتیاج ندارند. در حالی که تصویر سخنرانان در سالن جلسه به طور خودکار ضبط می شود، سخنرانان می توانند فقط بر روی موضوع خود تمرکز کنند.

شرکت هایی که در حال حاضر از دوربین های PTZ پاناسونیک یا کنترل کننده های رسانه استفاده می کنند می توانند از این راه حل استفاده کنند. دوربین ها و میکروفون های کنفرانس دیجیتال مختلف بسته به اندازه و کاربرد اتاق جلسات می توانند ترکیب شوند.

در حال حاضر که تمامی اعضای هیئت مدیره و سیاستمداران در نشست های مطبوعاتی و کارمندان یک سازمان به جلسات کنفرانس آنلاین نیاز دارند و همچنین مدارس و دانشگاه ها به صورت دیجیتالی آموزش می دهند، استفاده از یک دوربین کنفرانسی حرفه ای به همراه میکروفن سالن جلسات، یک امر ضروری می باشد.

شنبه, 28 فروردين 1400 15:09 خواندن 589 دفعه

Copyright © 2017- ® تمامی حقوق برای گلدویژن محفوظ است