دکوراسیون و تجهیز سالن کنفرانس

Salamander Designs یکی از شرکت های معروف در زمینه دکوراسیون و تجهیز سالن کنفرانس، از یک سری میزهای کنفرانس رونمایی کرده است که بر روی یک طرح آلومینیومی به همراه قاب و کانتر ساخته شده است و مجهز به داکت هایی است که تقریباً کلیه سیم کشی های مربوط به منبع تغذیه، میکروفن های کنفرانس و تجهیزات صوتی و تصویری را به راحتی پنهان می کند.

این میزها با آرایه های نامحدودی از طرح ها و لبه ها در دسترس هستند و چوب های به کار رفته در آنها ضد میکروبی ، نرم و سطحی مقاوم در برابر اثر انگشت دارند.

این شرکت برای تولید میزهای کنفرانس، جایزه برتر تجاری یکپارچه BEST را در سال 2020 بدست آورده که با رای گیری مستقل توسط هیئت داوران و سردبیران مجله تجاری یکپارچه انتخاب شده است.

مدیر فنی این شرکت می گوید: " ما با تولید کننده های پیشرو در تجهیزات صوتی و تصویری و سیستم های سالن کنفرانس همکاری کردیم تا ضمن طراحی بی نظیر، به نیازهای آنها نیز رسیدگی کنیم. عملکرد ما در پیدایش این سیستم جدید، انعطاف پذیر و فوق العاده بود. "

" قبل از Covid-19، ما شاهد افزایش درخواست سیستم های ویدئوکنفرانس در اتاقهای کوچک بودیم ولی امروز، مجتمع های تجاری، سازمان های دولتی و خصوصی و مشتریان ما اغلب فضاهای بزرگتری را برای برگزاری جلسات خود در نظر می گیرند تا تعداد کمتری از افراد در مسافت ایمن نشسته باشد و این شرکت می تواند تمامی میزهای کنفرانسی را در تمام ابعاد تولید کند. "

شنبه, 31 خرداد 1399 15:14 خواندن 27 دفعه

Copyright © 2017- ® تمامی حقوق برای گلدویژن محفوظ است