سیستم جدید مدیریت انرژی

تصور کنید بیست سال پیش اگر همه کارهایی که یک تلفن هوشمند انجام خواهد داد، کسی به شما میگفت، برای بسیاری از افراد ، این مسأله غیر قابل درک بود. اما طبق گفته سازنده محصول جدید صوتی تصویری ، این همان عیب و نقصی است که ما هنگام ارزیابی آینده آن را در نظر میگیریم.                                                                             
سوئیچ نور یا پریز برق (دومی که برای ده ها سال تغییر نکرده است) در پتانسیل خود محدود شده اند. اما به لطف دستیابی به موفقیت و امکانات بی حد و حصر، بسیاری از پیشرفت ها در صنعت نور و تصویر و حتی زمینه های دیگر قابل پیش بینی نیست.

هفته گذشته ، Amber Solutions یک AC / DC Enabler و AC Switch را معرفی کرد تا قطعات مکانیکی بزرگ و دست و پا گیر را با یک میکروچیپ دیجیتالی کوچک جایگزین کند که برای اولین بار گفته شده است، امکان کنترل دیجیتالی توسط کاربران تجهیزات الکترونیکی داخلی را فراهم می کند.                                                                                    
پیش از این ، اندازه محکم و قابلیت های محدود جعبه برقی در پس زمینه سوئیچ ها و پریزها مانع نوآوری شده بود. اکنون ، تولید کنندگان محصولات صوتی و تصویری، می توانند عملکرد اکوسیستم های IoT ایمن تر ، باهوش تر و به طرز چشمگیری کاملتر را ارائه دهند زیرا  می توانند با استفاده از این فناوری جدید ، برق را به صورت دیجیتالی کنترل کنند.                                                                      
تار کیسی ، بنیانگذار و مدیرعامل Amber Solutions گفت: " دستگاه جدید ما، با برق کاری جادویی انجام می دهد و توماس ادیسون به آنچه به دست آوردیم افتخار می کند." وی گفت: " کنترل برق در حالت جامد ، قوانین بازی را برای همه چیز تغییر می دهد - سیستم های امنیتی و کنترل ، مدارهای متفاوت ، وسایل روشنایی ، تجهیزات روشنایی در سالن های کنفرانس ، سیستم روشنائی سالن های همایش و آمفی تئاتر، سوئیچ های کم نور - از طریق پیاده سازی تجاری فن آوری های ما در زیرساخت های الکتریکی موجود در هر ساختمان ، هر خانه یا شغلی می تواند با تعویض جایگاه های موجود و سوئیچ ها با محصولات فعال شده از این دستگاه ، عملکرد IoT را در طول شب اضافه کند. هم اکنون تولید کنندگان می توانند محصولات پیشرفته و با قابلیت های بسیار بیشتری را مستقیماً خارج از جعبه مهندسی و کنترل کنند ."                                                                                
طبق گفته های کیسی ، این شرکت تاکنون پنج حق ثبت اختراع دریافت کرده است و بیش از 31 اختراع در انتظار ثبت است.
این سیستم جدید، در حال حاضر فن آوری خود را در محصولات کاملاً قابل نمایش حالت جامد مانند قطع کننده مدار مقاوم سازی هوشمند قابل برنامه ریزی ادغام کرده است. علاوه بر این ، این شرکت دارای سوئیچ های دیمر هوشمند و رسانه های هوشمند قابل نمایش است که هر دوی آنها بیش از 10 ویژگی را در یک باند واحد نشان می دهند.

کیسی گفت که این شرکت در حال حاضر با چهار تولید کننده پیشرو در زمینه تجهیزات الکترونیکی توافق نامه هایی را دارد تا راه حل های جدیدی محصول جدید که شامل فناوری های اصلی امبر است ، کشف کند. در سال های اخیر ، تعدادی از تولید کنندگان در صنعت تولیدات الکتریکی ساختمان شروع به اکتشاف برق در حالت جامد کرده اند ، اما آنها تقریباً منحصراً بر روی قطع کننده های مدار متمرکز شده اند. ثبت اختراعات ، فناوری ها و محصولات قابل نمایش Amber Solutions اولین راه حل مدیریت انرژی و کنترل حالت جامد است که می تواند در کلیه قسمت های زیرساخت های الکتریکی ساختمان ، لوازم و سایر دستگاههای برقی ادغام شود. این امکان ایجاد یک اکوسیستم هوشمند منحصر به فرد را می دهد که بطور مستقیم در شبکه الکتریکی ساختمانها با استفاده از جعبه های باند موجود تعبیه شده است.                                                                                                
این شرکت دنیایی را پیش بینی می کند که در آن هر قطع کننده مدار ، پریز ، سوئیچ نوری و دستگاه متصل و برقراری ارتباط در زمان واقعی ، ارائه بینش بی سابقه ای در مورد مصرف انرژی ، طرح های کنترل جدید مانند کنترل صدا یکپارچه و حتی کاهش احتمالی هزینه های بیمه به عنوان آتش سوزی های الکتریکی تبدیل می شود.

شنبه, 30 فروردين 1399 15:18 خواندن 177 دفعه

Copyright © 2017- ® تمامی حقوق برای گلدویژن محفوظ است