سیستم نمایشی مبتنی بر مرورگر

سیستم نمایشی مبتنی بر مرورگر

Clevertouch یک سیستم نمایشی جدید برای استفاده از ابزار و کنترل کننده های سالن کنفرانس، سالن همایش و دیگر محیط های تعاملی طراحی کرده است که با استفاده از صفحه نمایش لمسی Pro سری E-CAP تمامی کنترل ها در دسترس است .
یکی از مهمترین ویژگی های این نرم افزار، راه حل ملاقات فضای کاری در فضای مجازی است که به هر سازمان امکان همکاری و اضافه کردن اسناد مشترک را در یک محیط ویدئو کنفرانس زنده را بدون نیاز به صرف وقت و هزینه می دهد. کاربران تعریف شده برای استفاده از این نرم افزار، نیاز به باز کردن یک مرورگر وب دارند، پین خود را وارد کرده و شروع به همکاری می کنند.
هدف از مرحله توسعه و سازگاری برای کمک به شرکت کنندگان در یک سالن جلسه و کاربرانی است که از این نرم افزار استفاده می کنند، با استفاده از این سیستم سریعاً و بدون وقفه با کمترین سر و صدا شروع به ملاقات می کنند. در این سیستم نیازی به دانلود برنامه ها یا نرم افزار نیست و این مشخصه باعث صرفه جویی در زمان و اجتناب از مشکلات با فایروال های پیچیده می شود.
یکی دیگر از مشخصات این دستگاه ارسال اسناد مشترک صوتی و تصویری است و با استفاده از دستگاه های BYOD می توان بدون حساب کاربری به عنوان مهمان به جلسه پیوست و فایل های مورد نظر را به اشتراک گذاشت.
این سیستم به شما تمام مزایای استفاده از کنفرانس ویدئویی را با توانایی اضافه کردن اسناد مشترک در زمان جلسه را می دهد . این یک راه حل مشارکتی مبتنی بر مرورگر است که شما را بدون نیاز به مکان و دستگاه ، در جلسه حاضر می کند و تجربه کامل حضور در سالن جلسه را به شما می دهد.

دوشنبه, 05 شهریور 1397 01:00 خواندن 578 دفعه

Copyright © 2017- ® تمامی حقوق برای گلدویژن محفوظ است