سیستم کنفرانس ویدئویی Poly G7500

دستگاه های ارسال ویدئو Poly Studio X30 و Poly Studio X50 و سیستم کنفرانس ویدیویی Poly G7500 به اولین سیستم های صوتی و تصویری تبدیل شده اند که مجوز زوم را دریافت می کنند.

به عنوان اولین سیستم مبتنی بر Android که قابلیت های بومی زوم را ارائه می دهد، دستگاه های کنفرانس ویدئویی Poly Studio X30 ، Poly Studio X50 و G7500 کاملاً از طریق مدیریت دستگاه زوم (ZDM) مدیریت می شوند و تجربه ای ساده در ارسال تصاویر از طریق ویدئوکنفرانس را ارائه می دهند. علاوه بر صدور گواهینامه Zoom، خانواده استودیو X و G7500 یک تجربه کامل اتاق جلسات را با نوآوری های صوتی و تصویری، از جمله ردیابی پیشرفته بلندگو و مکالمه، استانداردهای بزرگنمایی برای کیفیت صدا و فیلم، فناوری های NoiseBlockAI و Acoustic Fence را به کاربران ارائه می دهند. علاوه بر این،          به روزرسانی ایمن و آزمایش شخص ثالث برای آسیب پذیری های امنیتی توسعه یافته اند.

فقط Poly دارای راه حل های ویدیویی، صوتی و هدست محلی است که برای اتاق های زوم، جلسات کنفرانس زوم و دستگاه های ارتباط تلفنی زوم ساخته شده است. همکاری دستگاههای دیگر با مجموعه زوم، مجموعه گسترده ای از راه حل های ارتباطی را برای فراهم آوردن سهولت استفاده بدون مرز و همکاری و در اولویت قرار دادن انعطاف پذیری و انتخاب در راه حل های سخت افزاری و نرم افزاری که مدیران IT برای کارآمدترین محل کار نیاز دارند، دربر می گیرد. از آنجا که دستگاه های Poly برای همکاری صوتی و تصویری با کیفیت برتر از هر مکانی طراحی شده اند، صدور گواهینامه زوم به کاربران امکان می دهد دستگاه های دارای مجوز زوم را از هر کجا که کار خود را انجام می دهند، از جمله در منزل یا دفاتر دورافتاده خود به کار گیرند.

دوشنبه, 26 خرداد 1399 15:43 خواندن 394 دفعه

Copyright © 2017- ® تمامی حقوق برای گلدویژن محفوظ است