فلیپ چارت دیجیتال تعاملی سامسونگ

فلیپ چارت دیجیتال تعاملی سامسونگ
سامسونگ - flipchart فلیپ چارت دیجیتال تعاملی – یکی از سیستم های جدید سامسونگ است که برای ساده سازی اشتراک گذاری و حاشیه نویسی به کار می رود و اجازه می دهد چند کاربر به صورت همزمان مطالب خود را به اشتراک گذارده و از آن استفاده کنند. .
این یک نمایشگر دیجیتال ترکیب شده با تجربه های آنالوگ می باشد و فرصت هایی را برای تولید ایده های نوین در حالی که نوشتن سنتی را حفظ می کند، بوجود می آورد .
برای طراحی و تولید این سیستم، یک گروه کاری اختصاصی برای کمک به درک نیازهای کاربران و تحول در روند جهانی اعزام شدند. سپس الزامات با هدف ایجاد یک رابط کاربری صوتی و تصویری توسط یک تیم UX متخصص ترجمه و مورد بررسی قرار گرفت.
این صفحه نمایش متحرک، ایستاده بر روی یک چرخ است و می توان آن را به هر مکان در یک اتاق کنفرانس و یا کلاس آموزشی جا به جا کرد. فلیپ چارت دیجیتال سامسونگ برای حرفه ای های کسب و کار طراحی شده است که برای بخش آکادمیک نیز مناسب می باشد و کارایی مشترک را از طریق متمرکز کردن ابزارها و فرآیندهای مورد نیاز برای جلسات یا درس ها ارائه می دهد. کاربران می توانند تا 20 صفحه نوشتاری دسترسی داشته باشند و این صفحات قابلیت های جست و جو در صفحات را دارا می باشد و کاربران می توانند بدون وقفه در کار و یا جلسات خود به تمامی محتوای فلیپ چارت دسترسی داشته باشند .
چهار کاربر به صورت همزمان می توانند از این سیستم استفاده کرده و سبک نوشتاری، رنگ، فونت و اندازه نوشتاری خود را انتخاب کرده و با رزولوشن UHD به نمایش بگذارند.
فلیپ چارت سامسونگ با تمامی دستگاه های اندروید و ویندوز 8 و 10 سازگار بوده و دارای پورت HDMI و USB برای اتصال به کامپیوتر می باشد تا هم بتوان تصاویر صفحات را ذخیره کرد و یا فایلی را بدون وقفه و کاهش کیفیت به نمایش گذاشت.

سه شنبه, 20 شهریور 1397 01:00 خواندن 7230 دفعه

Copyright © 2017- ® تمامی حقوق برای گلدویژن محفوظ است