ماتریکس سوئیچر مولتی فرمت

این ماتریکس سوئیچر، خروجی های چند صفحه ای را برای مانیتورها و ورودی های سوئیچ، همچنین صفحه نمایش های اصلی و جانبی اتاق کنفرانس های متعدد فراهم می کند .

XS-1HDمینیاتوری دارای چهار ورودی HDMI با اسکنرها و خروجی های مقیاس پذیر است، در حالی که اندازه آن فقط کمتر از 13 اینچ 4.5 × اینچ 1.4 × اینچ است. این ماتریکس سوئیچر از ابزارهای قدرتمند تنظیم تصاویر زنده بهره برده است که      جلوه های ویژه و تصویر در تصویر را با فرمت HD پشتیبانی می کند.

XS-1HD انواع سیگنال های ویدئویی را از منابعی مانند : دوربین ها، رایانه ها و پخش کننده های رسانه ای و ...... دریافت       می کند. این دستگاه در مکان های مختلف مانند : سالن های کنفرانس، سالن های آمفی تئاتر، سالن های همایش، استودیوهای تصویربرداری، منازل و ...... که از مقصد چندگانه خروجی به نمایشگر استفاده میکنند، مورد استفاده قرار می گیرد.

در سالن های کنفرانس و یا سالن های همایش و یا هر مکان دیگری که سیستم های پیچیده ای مانند تاچ پنل، سوئیچ های ویدئویی، میکسر های صوتی و پنل های کنترلی مورد نیاز است، فقط با استفاده از XS-1HD می توان تمامی این دستگاه ها را کنار گذاشت و از این ماتریکس سوئیچر مولتی فرمت استفاده کرد.

این ماتریکس سوئیچر مولتی فرمت، تمام تصاویر ورودی را پردازش کرده و با کیفیت بالای 10/ 4:4:4 بیتی و رزولوشن WUXGA/1080p نمایش می دهد

شنبه, 15 تیر 1398 14:59 خواندن 506 دفعه

Copyright © 2017- ® تمامی حقوق برای گلدویژن محفوظ است