ماتریکس سوئیچ 8K

Extron، یکی از بزرگترین تولید کنندگان تجهیزات تصویری و انتقال تصویر، بزودی از سوئیچ های XTP II CP HD 8K خود که دارای پورت ورودی/خروجی HDMI 2.1 هستند و سرعت پذیرش تا 40.1 گیگابیت بر ثانیه را دارا می باشند و از نمایش فیلم های 8K فشرده نشده با HDR را پشتیبانی می کنند، رونمایی می کند. این بردها به دلیل سازگاری با HDCP 2.3، ورودی و خروجی را یکسان سازی کرده و با استفاده از کابل های HDMI، تصاویری فوق العاده سریع و فعال فراهم می کنند.

سوئیچ های XTP II CP HD 8K از پیشینه 50 گیگابیت بر ثانیه ای ماتریکس سوئیچرهای سری XTP II CrossPoint استفاده   می کنند تا زیرساخت AV ضدآب را ارائه دهند که از رشد و ارتقا مناسب بدون نیاز به تعویض تجهیزات پشتیبانی می کند.

کیسی هال، معاون فروش و بازاریابی بین المللی Extron، گفته است : "خوشحال هستیم که ما برای اولین بار در بازار تجهیزات صوتی و تصویری، محصولات سوئیچینگ و توزیع تصویر 8K فشرده نشده را ارائه می دهیم." ”ماتریکس سوئیچرهای XTP II CrossPoint همیشه از HDMI 2.1 پشتیبانی می کنند. اکنون با معرفی سوئیچ های 8K HDMI جدید ما، سیستم های موجود و طرح های جدید اکنون از کیفیت 8K و سایر ترکیبات با وضوح بالا، نرخ تازه سازی و عمق بیت رنگ برای عملکرد بی نظیر پشتیبانی می کنند. "

ماتریکس سوئیچرهای سری XTP II CrossPoint بالاترین سطح عملکرد را در صنعت مسیریابی بی نظیر و کارایی بالا از فیلم، صدا، کنترل دو طرفه و اترنت را در یک راه حل یکپارچه، ارائه می دهند.

شنبه, 14 فروردين 1400 14:56 خواندن 606 دفعه

Copyright © 2017- ® تمامی حقوق برای گلدویژن محفوظ است