محصولی جدید و کاربردی در سالن جلسات

به تازگی محصولی جدید در Riedel Communicationsرونمایی شده است که در طول سالها درخواست زیادی برای آن بوده است. MediorNet KVM یک راه حل ارزان قیمت و کاربردی برای مشتریانی است که به دنبال استفاده از رایانه های شخصی و یا استفاده در اتاق جلسات کوچک و یا کلاسهای آموزشی هستند، بدون اینکه بخواهند از سیستم های پیچیده سخت افزاری استفاده کنند و یا نیاز به نرم افزار خاصی داشته باشند .

MediorNet KVM شامل دو جعبه پلاگین جمع و جور است که انتقال سیگنال های ویدئویی DVI را تا 1080P به صورت کامل همراه با USB 2.0 با سرعت و کیفیت بالا و با صوت استریو فراهم می کند . باکس کنترلی اول دارای ورودی و خروجی DVI-I، ورودی USB-B، و جک 3.5 mm برای I / O صوتی است و باکس کنترل از راه دور دارای خروجی DVI-I، 4 خروجی USB-A و I / O صوتی است. کاربران این دستگاه جدید می توانند از قابلیت های اترنت MediorNet استفاده کنند و از طریق پورت های اترنت موجود در فریم MediorNet به سیستم دسترسی یابند.
KVM MediorNet دارای مشخصات منحصر به فرد، شامل: دسترسی به کامپیوتر از راه دور از طریق اترنت و توانایی انتقال اطلاعات کامپیوتر از دسکتاپ به نقاط دیگر می باشد.

شنبه, 22 تیر 1398 14:49 خواندن 418 دفعه

Copyright © 2017- ® تمامی حقوق برای گلدویژن محفوظ است