میکروفن سقفی Sennheiser TeamConnect Ceiling 2

Sennheiser یکی از بزرگترین کمپانی های تولید کننده تجهیزات صوتی و تصویری، اعلام کرده است که میکروفون TeamConnect Ceiling 2 ، اکنون با تجهیزات اتاق جلسات دارای سیستم ویدئوکنفرانس Zoom سازگار است. سیستم صوتی یکپارچه درون سقف متشکل از میکروفن Sennheiser TeamConnect Ceiling 2 ، پردازنده کنفرانس Bose ControlSpace EX-440C ، سیستم DSP ، بلندگو سقفی Bose EdgeMax EM180 و تقویت کننده Bose PowerSpace P2600A می باشد.

چارلی جونز ، مدیر توسعه تجارت جهانی در بخش ارتباطات تجاری Sennheiser، گفت : " ابزارهای همکاری باید افراد را به برقراری ارتباط یکپارچه و با اعتماد به نفس با یکدیگر دعوت کنند." "سیستم صوتی جدید Bose / Sennheiser همین کار را انجام می دهد و ما بسیار خوشحالیم که اعلام کنیم این سیستم با دستگاه های کمپانی زوم سازگار می باشد.

اهمیت کنفرانس های ویدئویی و وبینار به طور گسترده ای در طول بحران کرونا ویروس افزایش یافته است و همچنین اهمیت سیستم های میکروفون بی سیم مانند TeamConnect افزایش یافته است. "

این میکروفن کنفرانس سقفی، با استفاده از پرتوی سازگار به طور خودکار صدای محیط را دریافت و از هم تفکیک می کند. این میکروفون امکان آزادی حرکت، استفاده انعطاف پذیر در اتاق های کنفرانس و کیفیت صدای برجسته را فراهم می آورد.

علاوه بر سالن های کنفرانس تجاری، Sennheiser TeamConnect Ceiling 2 به طور فزاینده ای در محیط های آموزش عالی به کار می رود تا جایی که یادگیری از راه دور را تسهیل می کند، به خصوص در سمینارهایی که معمولاً به آزادی جابجایی بیشتری نیاز دارند و دارای چندین بلندگو هستند.

شنبه, 07 تیر 1399 15:05 خواندن 268 دفعه

Copyright © 2017- ® تمامی حقوق برای گلدویژن محفوظ است