نرم افزار تولید تصاویر 8K

یکی از متخصصین تولید نرم افزارهای مخصوص کنترل و تجهیزات صوتی و تصویری در سالن های کنفرانس و سابن های همایش بزرگ و کوچک، به تازگی از یکی از نرم افزارهای 8K خود رونمایی کرده است. این نرم افزار قابلیت ضبط، بایگانی و رمزگذاری فایل های نمایشی در یک سالن کنفرانس را دارد.

این شرکت، همچنین نمایشگرهای شارپ 8M-B80AX1E 8K را به نمایش می گذارد ، اولین 80 اینچی حرفه ای 8K که به صورت انبوه تولید می شود. Sharp 8M-B80AX1E دارای 33 میلیون پیکسل (7680 x 4320) ، یعنی چهار برابر 4K UHD و شانزده برابر رزولوشن Full HD می باشد.

نمایشگرهای 8K شارپ تنها نمایشگرهایی هستند که تاکنون با استفاده از کارتهای گرافیکی NVIDIA موجود در رایانه شخصی یا نرم افزارهای این شرکت ، یک تصویر 8K واقعی را نمایش داده اند.

علاوه بر نمایش تصاویر 8K به صورت زنده در استودیوهای تصویربرداری، سالن های کنفرانسی که دارای سیستم ویدئوکنفرانس هستند و هر سالنی که دارای نمایش زنده می باشد ، این شرکت تولید نرم افزار آماده ارائه سایر محصولات 8K خود در زمینه IT و همچنین سیستم های صوتی و تصویری و نرم افزارهای ویدئوکنفرانس در بازار های حرفه ای AV می باشد.

نمایش تصاویر با کیفیت و رزولوشن 8K هیچ زمان آسان و قابل دسترس نبوده که امروزه با استفاده از این نرم افزار می توان تصاویر بسیار با کیفیت را در تمامی سالن های جلسات، سالن های همایش، سالن های آمفی تئاتر، استودیوهای تصویربرداری و .... داشت. کارت های مقرون به صرفه 8K SDI به راحتی در دسترس هستند و نمایشگر 8K شارپ معیار فعلی این نرم افزار بوده و در ترکیب با GPU Daniel2 ، مانعی را برای تولید تصاویر 8K ایجاد نمی کند.

علاوه بر این موارد، با آماده نمودن کدک Daniel2 به Adobe Premiere برای ویندوز و مک ، این کمپانی تولید تصاویر 8K را برای میلیون ها کاربر موجود Adobe مهیا می سازد.

دوشنبه, 11 شهریور 1398 15:43 خواندن 222 دفعه

Copyright © 2017- ® تمامی حقوق برای گلدویژن محفوظ است