نرم افزار ویدئوکنفرانس Lifesize Dash

Lifesize نرم افزار کیت تجهیزات سالن کنفرانس Lifesize Dash را با قابلیت اتصال به یک دستگاه دیگر به صورت رایگان ارائه داده است که به سازمان ها امکان می دهد تا در مقایسه با گزینه های دیگر ارسال تصاویر در سالن جلسات، بیشتر صرفه جویی کنند.

این شرکت همچنین یک نرم افزار جدید به روز شده و مبتنی بر رایانه لوحی Lifesize Room Controller را برای Dash و سازگاری Dash با راه حل های کیت اتاق جلسه مبتنی بر رایانه شخصی منتشر کرده است. این امر مشتریان را قادر می سازد تا سرمایه گذاری های سخت افزاری موجود را پس انداز کرده و بدون تحمل هزینه های اضافی ، با صرفه جویی قابل توجهی در تمام اتاق های کنفرانس مجهز به ویدیو ، به Lifesize مهاجرت کنند.

"کنفرانس ویدئویی یک مؤلفه مهم استراتژی ارتباطات طولانی مدت برای سازمانها است. با این حال ، هزینه و پیچیدگی آن برای یک سیستم ویدئو کنفرانس، برای سازمان ها قابل تأمل است.

Ira M. Weinstein ، مدیر تحلیلگر شرکت Recon Research گفت: "با این پیشرفت هایی که نرم افزار Dash Lifesize داشته است، به چندین مانع در تصویب استفاده از ویدیوکنفرانس در سالن های کنفرانس رسیدگی کرده است - هزینه ، سازگاری و سهولت در استفاده." مجوز نرم افزار اتاق ملاقات رایگان بسیار جالب است. بسیاری از ارائه دهندگان ویدئوکنفرانس، مدل های freemium را برای کنفرانس شخصی ارائه می دهند ، اما freemium برای کنفرانس ویدیویی در اتاق جلسه ، موارد را به سطح بعدی سوق می دهد. Lifesize همچنان وضع موجود را به چالش می کشد ، و کاربران آن (از جمله افراد در تحقیقات Recon) بیشترین سود را به دست   می آورند. "

کاربران می توانند Lifesize Dash را روی Chromebox یا ویندوز رایانه های شخصی مبتنی بر رایانه شخصی پیاده سازی کنند - با پشتیبانی از کیت های Mac که در سال 2020 ارائه می شود – می توان سرمایه گذاری های سخت افزاری را حفظ کرده و کنفرانس ویدیویی از طریق Lifesize را تجربه کرد.

این نرم افزار رایگان سازمانها را قادر می سازد تا یک اتاق کنفرانس را به سرویس ابر Lifesize متصل کنند و از تماس های ویدیویی گروهی برنامه ریزی شده یا فوری با حداکثر 25 شرکت کننده پشتیبانی کنند. مشتریان Lifesize Dash همچنین از قابلیت همکاری بومی و پشتیبانی از تماسهای دریافتی از نقاط انتهایی جلسات SIP / H.323 خارجی بدون هیچ هزینه اضافی بهره مند می شوند.

دوشنبه, 18 آذر 1398 14:02 خواندن 350 دفعه

Copyright © 2017- ® تمامی حقوق برای گلدویژن محفوظ است