نرم افزار کنترل دوربین Lumens

Lumens Digital Optics Inc. از ادغام یکپارچه دوربین های خود در OBS ، نرم افزار منبع باز برای ضبط ویدئو و تصاویر پخش زنده، خبر داده است.

Lumens OBS Plugin نرم افزاری رایگان برای کنترل دوربین های Lumens است که به منظور کنترل، گرداندن، بزرگنمایی و سایر عملکردها برای یک تصویربرداری پیشرفته مورد نیاز است. ادغام بین Lumens و OBS باعث می شود تا کنترل دوربین در هنگام پخش مستقیم رویدادها مانند نمایش بازی، پادکست ها یا تصاویر ارسالی برای ویدئو کنفرانس بسیار آسان تر شود.

پلاگین OBS با دوربین PTZ ردیابی خودکار VC-TR1 ، دوربین VC-A71P 4K IP PTZ ، دوربین VC-A61P 4K IP PTZ ، دوربین VC-A50P 1080p IP PTZ ، دوربین VC-BC701P 4K IP Box ، دوربین VC-BC601P 1080p IP Box و دوربین VC-BC301P 4K IP POV سازگار است.

نصب Lumens OBS Plugin به کاربران این امکان را می دهد تا هنگام استفاده از نرم افزار پخش OBS، چندین دوربین PTZ Lumens را کنترل کنند. کنترل کننده دوربین Lumens OBS می تواند هشت دوربین Lumens را به طور همزمان کنترل کرده و تا 19 پیریست از پیش تنظیم شده برای تصویربرداری را ذخیره کند. علاوه بر این، تنظیمات پیشرفته میانبری بر روی صفحه کلید مجازی آن برای کنترل تصویر وجود دارد تا ضبط و پخش فیلم را کارآمدتر و آسان تر کند.

شنبه, 01 خرداد 1400 15:04 خواندن 693 دفعه

Copyright © 2017- ® تمامی حقوق برای گلدویژن محفوظ است