هشدار صوتی مطابق با EN 54-16

پنج تولید کننده تجهیزات حرفه ای صوتی برجسته ، برای اولین بار یک هشدار صوتی مطابق با EN 54-16 به دست آورده اند. این ابتکار به کلیه تولیدکنندگانی که به ارائه انطباق EN 54-16 علاقه مند هستند ، اثبات می کند که دیگر نیازی به تهیه هشدار صوتی سازگار با استاندارد 54 از یک تولید کننده واحد نیست.

هنگامی که استاندارد هشدار صوتی EN 54-16 در سال 2008 راه اندازی شد ، این سیستم برای شرکت هایی طراحی شد که فقط کل سیستم را ساختند. این ابتکار جدید اجازه می دهد تا سیستم های هشدار صوتی با استفاده از طیف وسیعی از محصولات ، به روشی مدولار ساخته شوند.

با صدور گواهینامه برای داشتن بیش از 30 محصول ، این سیستم شامل پردازش و کنترل سیگنال صوتی با استفاده از Peavey MediaMatrix ، پردازش سیگنال صوتی از BSS Audio به همراه انتخاب گسترده ای از تقویت کننده ها است. همچنین، سوئیچ های شبکه Luminex دارای مجوزی هستند تا سیستم ها را با استفاده از مس یا فیبر متصل می کنند. در هفته های آینده آمپلی فایر d & b نیز به گواهینامه این سیستم اضافه می شود.

این سیستم از اتصالات آنالوگ ، دانته ، AES3 XDAB و BLU-Link پشتیبانی می کند.

رولان همینگ ، رهبر پروژه از مشاوره RH گفت: " این پروژه یکی از پیچیده ترین سیستم های صوتی است که تاکنون ساخته شده است. دستیابی به انطباق EN 54 برای بیش از 30 محصول توسط پنج تولیدکننده به معنای عدم موفقیت نیست! برای دستیابی به این سیستم هشدار صوتی هوشمند، سه سال آزمایش دقیق انجام شده است و اکنون بستری را ایجاد کرده است که تولید کنندگان دیگر تجهیزات مانند : تقویت کننده ها ، سیستم های DSP ، انواع میکروفن کنفرانس و سوئیچ شبکه می توانند برای ایجاد یک راه حل واحد و سازگار به آن بپیوندند. هم اکنون مشخصه ها می توانند سیستم های سازگار با EN 54 را با استفاده از طیف وسیعی از محصولات تولید کنندگان مختلف ، که در درجه اول یک صنعت است ، بسازند. "

چهارشنبه, 10 ارديبهشت 1399 15:25 خواندن 108 دفعه

Copyright © 2017- ® تمامی حقوق برای گلدویژن محفوظ است