همکاری دو کمپانی Shure و Logitech در ارائه تجهیزات سالن کنفرانس

کمپانی بزرگ تولید کننده تجهیزات صوت و تصویری Shure با کمپانی تولید کننده تجهیزات تصویری و ارسال کننده تصاویر و همچنین ویدئو کنفرانس Logitech به عنوان بخشی از برنامه توسعه این کمپانی با Logitech همکاری می کند و راه حلی را برای هماهنگی با Microflex Advance Ceiling Array ، Table Top Microphone، پردازنده های سیستم کنفرانس صوتی IntelliMix P300 و محصولات میکروفون بی سیم Microflex با محصولات منتخب Video Logitech ارائه می دهد.

مشتریان قادر خواهند بود از میان راه حلهایی که توسط این دو کمپانی در سالن های جلسات، کلاسهای آموزشی و یا حتی اتاقهای آموزشی ارائه شده توسط شبکه های جهانی Shure و Logitech ارائه شده است ، هر کدام را که مناسب بود، انتخاب کنند. این     راه حل ها و تجهیزات صوتی و تصویری شامل دوربین Logitech ، و پایه Logitech Tap برای اتاق های تیم های مایکروسافت یا   اتاق های بزرگتر می باشد.

هر دو محصول Shure و Logitech موجود در این راه حل ها توسط Zoom و مایکروسافت تأیید شده اند تا بتوانند عملکرد ساده و ساده ای را به کاربران سالن جلسات ارائه دهند.

سودیپ تریویدی، رئیس اتحادیه و بازار تجهیزات صوتی و تصویری در Logitech Video Co گفت: "ما Shure را به عنوان راه حل پر طرفدار تجهیزات AV برای اتاق های کنفرانس، ارائه گزینه های عالی برای جدول و تبلت های صوتی و تصویری می دانیم و با همکاری یکدیگر، تجربه بهتر کاری را تجربه می کنیم".

شنبه, 14 تیر 1399 15:30 خواندن 202 دفعه

Copyright © 2017- ® تمامی حقوق برای گلدویژن محفوظ است