همکاری شرکت ONELAN با گروه NFS در زمینه تجهیز سالن های کنفرانس

به عنوان بخش اولیه پروژه ، دو شرکت اتاق های وسیعی را جهت سالن کنفرانس و فضای کاری خود انتخاب کردند. هدف این بود، زمان برگزاری جلسات برنامه ریزی شده در سالن کنفرانس، اطلاعات ارائه شده به طور همزمان و به طور مستقیم از صفحات نمایشگر، نمایش داده شوند و همچنین به سالن کنفرانس دیگر انتقال یابند.

این پروژه، فضای کاری سازمان را قادر می سازد که اتاق جلسات، اتاق کارمندان و مدیر، پارکینگ و ..... را به خوبی مدیریت کرده و حتی تصاویر را ازطریق ویدئو کنفرانس به مکان دیگری انتقال داد و مشاهده کرد.

این همکاری، سود قابل توجه دیگری نیز دارد، با استفاده از ترکیب ONELAN CMS در اتاق های کنفرانس، می توان این بخش را به قسمت لاینفک شبکه های دیجیتال درون سازمانی تبدیل کرد تا هر زمانی، دسترسی به اطلاعات به راحتی صورت گیرد و این اجازه را به کاربران می دهد تا در ارتباطات سازمانی، بتوانند به سادگی اطلاعات مربوط به جلسات را مشاهده و اطلاعات خود را به آن اضافه کنند و از راه دور در جلسات شرکت نمایند.

گروه NFS ارائه دهنده تکنولوژی بین المللی روز دنیا و همچنین پیشرو در ارائه نرم افزار برنامه ریزی و نرم افزار مدیریت می باشد که کمک بزرگی به طیف گسترده ای از صنف ها نموده و راه حلی برای کمک به بهبود کسب و کار و بهره وری هرچه بهتر از فضای کاری می باشد.

این نرم افزار برنامه ریزی، در بیش از 25 کشور برای رزرو اتاق جلسات، کنفرانس ها و قرار ملاقات گذاشتن مورد استفاده قرار می گیرد که همراه با مدیریت و انتقال اطلاعات از طرق ویدئو کنفرانس می باشد.

دوشنبه, 31 تیر 1398 14:32 خواندن 468 دفعه

Copyright © 2017- ® تمامی حقوق برای گلدویژن محفوظ است