همکاری کمپانی Extron و Yealink در کنترل تجهیزات سالن جلسات

Extron اعلام کرده است که در حال کار با کمپانی Yealink برای ایجاد راه حل های کنترل و همکاری ساده ، قدرتمند برای فضاهای کاری است. با این راه حل های قابل توسعه ، Extron قابلیت های اتوماسیون اتاق ، صدا و سیگنال تصویر را با راه حل های Yealink MCore Mini-PC ، Microsoft Teams Rooms و Zoom Rooms ادغام می کند.

افزودن قابلیت های کنترل سمعی و بصری Extron به Yealink MCore Mini-PC کنترل کامل تجهیزات صوتی و تصویری و تجهیزات کنفرانس دیجیتال را در سراسر شرکت و محیط کار فراهم می کند. با یک ضربه ساده روی صفحه لمسی Yealink MTouch II می توانید تماس های ورودی برای برقراری ویدئوکنفرانس را کنترل کرده و همچنین فرامین را ارسال کنید که باعث ایجاد رویدادهای اتوماسیون برای کنترل نمایش سالن کنفرانس، صوت، نور و موارد دیگر می شوند.

آلوین لیائو، معاون محصول در یالینک، گفت: "این یک همکاری فوق العاده با کمپانی Extron است." "ما معتقدیم که مشتریان ما   می توانند نه تنها از تجربه صوتی و تصویری همه جانبه با راه حل دستگاه Yealink لذت ببرند، بلکه از کنترل کامل و راحت تجهزات صوتی و تصویری و همچنین تجهیزات کنفرانس با قابلیت کنترل سمعی و بصری Extron نیز نهایت استفاده را ببرند."

به عنوان بخشی از تجهیزات سالن کنفرانس، می توان سیستم های سمعی بصری بسیاری را به سیستم خودکار اضافه کرد تا هنگام ورود شرکت کنندگان به یک اتاق جلسه، نمایشگرها روشن شوند و در صورت خالی بودن اتاق آنها را خاموش کنند.

شنبه, 25 ارديبهشت 1400 15:10 خواندن 651 دفعه

Copyright © 2017- ® تمامی حقوق برای گلدویژن محفوظ است