کاربرد رسانه های نرم افزاری

رسانه های برتر روز دنیا، رسانه هایی در بسترهای نرم افزاری بوده و راه حل های ویدئویی پیشرفته را جهت ارسال و نمایش تصاویر به کاربران ارائه می نماید. معمولاً، در سالن های مختلف، از جمله سالن کنفرانس، همایش، کلاس های آموزشی، رسانه های ملی، شبکه های اختصاصی و .... که نیاز به مدیریت نمایش و ارسال تصاویر با هر کیفیت به هر مکان و شبکه ای را دارند، مورد استفاده قرار می گیرد.

برای ارائه بهترین ویدئو، کاربران سخت ترین چالش ها را شرکت های ویدئویی دارند، ولی یکی از این رسانه های برتر Haivision است که در بستر نرم افزار بوده و در سه نسخه در دسترس می باشد و هر کدام از این سه نسخه با بر نامه های کاربردی و منحصر به فرد طراحی شده است و به شرح ذیل می باشد:

رویدادهای زنده داخلی : این نسخه نرم افزاری برای سازمان هایی است که می خواهند با مدیران و کارمندان خود در شعب دیگر ارتباط برقرار کنند و در واقع این نسخه نوعی از ارائه تصویر در بستر وب کنفرانس می باشد که تصاویر سالن جلسات را به صورت زنده با بهترین کیفیت ارسال می نماید.

IPTV : این نسخه از این نرم افزار، یک نسخه ایده آل برای مرکز مدیریت و توزیع IPTV با محتوای سازمانی بوده و بر اساس تقاضای کاربران بر روی صفحه نمایش های نصب شده در سازمان، از جمله لابی، سالن کنفرانس، سالن همایش، اتاقهای استراحت و ..... مورد استفاده قرار می گیرد.

همکاری تیمی : این نسخه یکی از کاربردی ترین نسخ بوده و در کارهای گروهی سازمان ها مورد استفاده قرار می گیرد و به آنها کمک می کند تا رکورد تیم های تحقیقاتی، تجزیه و تحلیل و بررسی چندین منبع ویدئویی برای انواع پژوهش از جمله : ارزیابی مهارت های مختلف، شبیه سازی، تجزیه و تحلیل ، آموزش و پرورش و .... را مورد ارزیابی قرار دهند.

شنبه, 18 آبان 1398 14:27 خواندن 436 دفعه

Copyright © 2017- ® تمامی حقوق برای گلدویژن محفوظ است