کنفرانس ویدئویی StarLeaf

یک سری تحقیقات از اوایل سال جاری برای تولید کنفرانس ویدئویی شرکت سازنده StarLeaf انجام شده است که شرکت کنندگان در آن جلسات ویدئویی، برای پیوستن به هر کنفرانس ویدئویی حدود 5 دقیقه زمان داشتند. با میانگین 26 جلسه ویدئویی در هر ماه ، این تأخیر به ظاهر جزئی هر ساله بیش از 24 ساعت وقت تلف شده را برای هر یک از شرکت کنندگان جلسات ایجاد می کند.

حتی اگر فروشندگان سیستم های کنفرانس برای این رویکرد، فقط فشار یک دکمه را برای پیوستن به یک جلسه اتخاذ کرده باشند، تنها در صورتی موثر است که یک سالن کنفرانس یا یک اتاق جلسه در زمان برنامه ریزی رزرو شده باشد.

پس گزینه بعدی برای جلوگیری از تلف شدن زمان چیست؟ هنگامی که یک کاربر وارد اتاق می شود ، می توانند StarLeaf Pronto ، یک اتصال دوگانه هوشمند را به رایانه لپ تاپ خود متصل کند که به نوبه خود به طور خودکار تقویم آن کاربر را تشخیص می دهد و هماهنگی های بعدی StarLeaf را با اتاق هماهنگ می کند و کاربران بلافاصله به جلسات می پیوندند ، حتی اگر سالن کنفرانسی از قبل رزرو نشده باشد.

Pronto همچنین نیاز به اشتراک گذاری فوری و قابل اعتماد صفحه را برآورده می کند. در حالی که به نظر می رسد که قبلاً این مسئله حل شده است ، مدیران IT ، به ویژه آنهایی که در سازمان های بزرگ هستند، به StarLeaf گفته بودند که یکی از نگرانی های یک سازمان بزرگ ، حفظ و نگهداری لوازم جانبی و به اشتراک گذاری محتوا مانند دکمه ها و آداپتورهای موجود در یک سالن کنفرانس     می باشد. برای حل این مسئله Pronto از USB-A و USB-C پشتیبانی می کند، بنابراین نیازی به آداپتور یا لوازم جانبی دیگری ندارید و با تمام لپ تاپ های Windows و Mac کار می کند.

این محصول منحصر به فرد است زیرا یک راه حل سرویس دهنده با به روزرسانی خودکار نرم افزار است تا اطمینان حاصل شود که همه سیستم ها همیشه به روز هستند. به روزرسانی ها از طریق یک سیستم عامل متمرکز ارائه می شود و جهت مانیتورینگ و ارائه یک گزارش قابل اعتماد برای مدیریت ، نیازی به لوازم جانبی نیست.

چهارشنبه, 13 شهریور 1398 14:54 خواندن 661 دفعه

Copyright © 2017- ® تمامی حقوق برای گلدویژن محفوظ است