Image

بلندگو سالن کنفرانس

زمانیکه حجم صدای خروجی از بلندگوهای داخلی میکروفن کنفرانس برای تمام حضار کافی نباشد و یا نیاز به پخش صدای ویدئو کنفرانس، فیلم، موسیقی، presentation و... در سالن کنفرانس وجود داشته باشد، یک سیستم صوت جانبی که دارای استانداردهای های روز دنیا، جهت ایجاد صدایی واضح و رسا باشد و گفت و گویی طبیعی و مطمئن را در سالن کنفرانس، متناسب با ابعاد سالن و حجم صدای مورد نیاز برای شما فراهم آورد، مورد استفاده قرار می گیرد.
بلندگو، به گونه ای از دستگاه مبدل انرژی گفته می شود که انرژی الکتریکی را به صدا تبدیل می کند. بلندگو، بخشی از هر سیستم صوتی است وعمدتاً تفاوت کیفیت در سیستم های صوتی ناشی از این بخش از سالن کنفرانس، سالن همایش، سالن آمفی تئاتر و ...... می شود.

Image

JBL/Control 2P

این بلندگو اکتیو، دارای دو کانال 35 وات، آمپلی فایر و درایورهایی با حساسیت بالا جهت دریافت صدا می باشد. همچنین این بلندگو دارای مدار LIMITER بوده که دستگاه را از آسیب در برابر صدمات الکترونیکی محافظت می کند. این بلندگو، مناسب برای سالن های کنفرانس کوچک، کلاسهای آموزشی و ... می باشد.

Image

Phoenix/PH-228

این مدل بلندگوهای دکوراتیو سالن کنفرانس، با سایز 7 اینچ و قدرت 80/40/20 وات ( قابل تنظیم ) مناسب برای سالن کنفرانس های متوسط و بزرگ بوده و دارای قدرت بالا در پخش صدایی واضح و رسا در سالن کنفرانس می باشد. همچنین، دارای تیونر بوده و باعث تقویت فرکانس صدا می شود.

Image

Phoenix/PH-226

این مدل بلندگوهای دکوراتیو سالن کنفرانس، با سایز 6 اینچ و قدرت 30 وات مناسب برای سالن کنفرانس های کوچک و متوسط بوده و دارای قدرت بالا در پخش صدایی واضح و رسا در سالن کنفرانس می باشد. همچنین، دارای تیونر بوده و باعث تقویت فرکانس صدا می شود.

Image

JBL – EON610

این بلندگو اکتیو حرفه ای 1000 وات، دارای یک آمپلی فایر داخلی با قدرت 1000 وات و یک میکسر صوتی داخلی دو کاناله و یک ورودی میکروفن می باشد. این سیستم صوتی کامل مناسب برای انواع سالن کنفرانس، سالن همایش، سالن آمفی تئاتر، استودیوهای صدابرداری و ..... می باشد.

Image

JBL – Control28-1

این مدل بلندگوهای دولاین (هر لاین 8 اینچ) سالن کنفرانس، با قدرت 120 وات، مناسب برای سالن کنفرانس های متوسط و بزرگ بوده و با دارا بودن مدار PEIصدایی طبیعی و با کیفیت بالا در سالن کنفرانس پخش می کند. همچنین مدار FEA موجود در این بلندگو از تداخل امواج صوتی در یک سالن کنفرانس جلوگیری می کند.

Image

JBL – Control25-1

این مدل بلندگوهای دولاین (هر لاین 5 اینچ) سالن کنفرانس، با قدرت 100 وات، مناسب برای سالن کنفرانس های متوسط و بزرگ بوده و با دارا بودن مدار PEIصدایی طبیعی و با کیفیت بالا در سالن کنفرانس پخش می کند. همچنین مدار FEA موجود در این بلندگو از تداخل امواج صوتی در یک سالن کنفرانس جلوگیری می کند.

Copyright © 2017- ® تمامی حقوق برای گلدویژن محفوظ است