Image

میکروفن بی سیم و با سیم دستی، یقه ای

میکروفن دستگاه یا حسگری است که صدا را به جریان الکتریسیته تبدیل می کند. در سالن جلسات معمولاً افرادی که به میکروفن های کنفرانس دسترسی ندارند از میکروفن های بی سیم دستی، با سیم دستی یا میکروفن یقه ای استفاده می کنند.
یک میکروفن بی‌سیم دستی یا یقه ای، معمولاً متشکل از سه بخش اصلی، شامل : میکروفون، فرستنده و گیرنده است. اما آنچه که قابلیت حذف سیم را نسبت به سیستم‌های میکروفن با سیم به این تجهیزات می‌بخشد، اجزاء فرستنده و گیرنده آن می‌باشند و در دو نوع UHF ( امواج بالای فرکانسی ) و VHF ( امواج پایین فرکانسی ) هستند که فقط در طول موج فرکانسی با هم تفاوت دارند.

Image

AKG/D5

میکروفن دستی باسیم D5 یکی از میکروفن های حرفه ای AKG می باشد که صدا را با کیفیت و قدرت زیاد، حتی در شرایط وجود نویز در یک سالن پخش می کند و به همین دلیل بیشتر در استودیوهای پخش زنده، سالن های کنفرانس، سالن های آمفی تئاتر و سالن های همایش که صدا به صورت زنده پخش می شود از آن استفاده می شود تا در پخش صدا مشکلی ایجاد نشود.

Image

AKG/WMS450

میکروفن یقه ای حرفه ای WMS450، دارای قابلیت پخش صدایی با کیفیت بالا است و قیمت آن مقرون به صرفه می باشد. رسیور این میکروفن بیش از 12 کانال را با یک باند از طریق فرکانس RF دریافت می کند و پهنای باند آن 35-20,000 Hzو منبع تغذیه این میکروفن یک باطری AA است که تا 8 ساعت به صورت مداوم فعالیت میکند.

Image

AKG/WMS45

این مدل بلندگوهای دکوراتیو سالن کنفرانس، با سایز 6 اینچ و قدرت 30 وات مناسب برای سالن کنفرانس های کوچک و متوسط بوده و دارای قدرت بالا در پخش صدایی واضح و رسا در سالن کنفرانس می باشد. همچنین، دارای تیونر بوده و باعث تقویت فرکانس صدا می شود.

Image

AAP PRO – M800

میکروفن بی سیم یقه ای M800 ، دارای فرکانس UHF بوده و امکان انتخاب فرکانس توسط کاربر امکان پذیر می باشد. محدوده فرکانس این میکروفن، دو باند همپوشانی کم (536-450 مگاهرتز) و بالا (470-806 مگاهرتز) است. معمولاً این میکروفن یقه ای در سالن های کنفرانس کوچک، کلاس های آموزشی و .... مورد استفاده قرار می گیرد.

Image

AAP PRO – M2000

میکروفن با سیم دستی داینامیک M2000، برای پخش صدای زنده مورد استفاده قرار می گیرد. دریافت کننده صدای این میکروفن، موقع دریافت صدا، فقط صدای اصلی را دریافت کرده و صدای اطراف و نویز موجود در محیط را حذف می کند و کپسول ضد شوک موجود در این میکروفن از پخش نویز موقع سخنرانی جلوگیری می کند.

Image

DG Tech – D100

این میکروفن بی سیم دستی از طریق فرکانس UHF با برد بالا صدایی واضح و رسا را در یک سالن کنفرانس، سالن همایش و یا سالن آمفی تئاتر پخش می کند. برد این دستگاه 900-952 مگاهرتز می باشد و تداخل فرکانس در این میکروفن وجود ندارد و از چند دستگاه متعدد بی سیم، همزمان با این دستگاه می توان استفاده نمود.

Copyright © 2017- ® تمامی حقوق برای گلدویژن محفوظ است