Image

میکسر صدا

میکسر صوتی، دستگاهی الکترونیکی برای ترکیب و منظم کردن سیگنالهای صوتی است که با اضافه کردن برخی امکانات از قبیل پردازش سیگنال و تنظیم کننده های سطح (level adjustment) کامل می شود. این دستگاه دارای تجهیزاتی همچون، نمایشگر خروجی، سیگنال سنج، حذف نویز برای هر خروجی، ورودی و خروجی های متعدد ( که با توجه به تعداد کانال میکسر متغییر می باشند ) است. تنظیم انواع افکت، حجم صدا و ورودیهای مختلف (میکروفن های کنفرانس،پنل های رومیزی ، DVD Player و...) توسط میکسر انجام می گیرد.
انتخاب میکسر صوتی در یک سالن کنفرانس یا سالن همایش، در مرحله اول با توجه به تجهیزات الکترونیکی موجود در آن سالن و ورودی، خروجی های مورد نیاز می باشد و بعد از آن امکانات جانبی از قبیل: افکت ها، اکولایزر ها و ..... خواهد بود.

Image

Wharfedale/1202FX

این میکسر صدا 12 کاناله ، دستگاهی ایده آل برای پخش صدای زنده می باشد. از مشخصه های اصلی این مدل میکسرها این است که دارای 56 مدل افکت صدا، از جمله : اصلاح تآخیر در صدا، الگوریتم های سخنرانی در یک سالن کنفرانس و .... می باشد و اپراتور می تواند به راحتی صدا را تنظیم کند. دارای یک درگاه USB می باشد که هم ورودی و هم خروجی است.

Image

Wharfedale/1002FX

این میکسر صدا 10 کاناله ، دستگاهی ایده آل برای پخش صدای زنده می باشد. از مشخصه های اصلی این مدل میکسرها این است که دارای 56 مدل افکت صدا، از جمله : اصلاح تآخیر در صدا، الگوریتم های سخنرانی در یک سالن کنفرانس و .... می باشد و اپراتور می تواند به راحتی صدا را تنظیم کند. دارای یک درگاه USB می باشد که هم ورودی و هم خروجی است.

Image

Wharfedale/LMD802

این میکسر صدا 8 کاناله، دستگاهی ایده آل برای پخش صدای زنده می باشد و معمولاً در سالنهای کنفرانس با متراژ متوسط مورد استفاده قرار می گیرد. از مشخصه های اصلی این مدل میکسرها اصلاح تآخیر در صدا، الگوریتم های سخنرانی در یک سالن کنفرانس و .... می باشد و اپراتور می تواند به راحتی صدا را تنظیم کند. دارای یک درگاه USB می باشد که هم ورودی و هم خروجی است.

Image

Sound Craft – Signature12

این میکسر صدا 12 کاناله ، دستگاهی مناسب برای پخش صدا با کیفیت بالا می باشد. دارای 32 مدل افکت تنظیم صدا از جمله : اصلاح تآخیر در صدا، الگوریتم های سخنرانی در یک سالن کنفرانس ، 3 افکت کنترل و 2 ورودی USB برای ضبط و پخش صدای سالن کنفرانس می باشد. این میکسر صدا برای استفاده در سالن های کنفرانس، سالن های همایش، سالن های آمفی تئاتر و سالن های کنسرت مناسب می باشد.

Image

Sound Craft – EFX12

این میکسر صدا 12 کاناله ، دستگاهی مناسب برای پخش صدا با کیفیت بالا می باشد. دارای 32 مدل افکت تنظیم صدا، از جمله : اصلاح تآخیر در صدا، الگوریتم های سخنرانی در یک سالن کنفرانس و 3 افکت کنترل می باشد که اپراتور می تواند به راحتی صدا را تنظیم کند. این میکسر صدا برای استفاده در سالن های کنفرانس، سالن های همایش، سالن های آمفی تئاتر و سالن های کنسرت مناسب می باشد.

Image

Sound Craft – EFX8

این میکسر صدا 8 کاناله ، دستگاهی مناسب برای پخش صدا با کیفیت بالا می باشد. دارای 32 مدل افکت تنظیم صدا، از جمله : اصلاح تآخیر در صدا، الگوریتم های سخنرانی در یک سالن کنفرانس و 3 افکت کنترل می باشد که اپراتور می تواند به راحتی صدا را تنظیم کند. این میکسر صدا برای استفاده در سالن های کنفرانس، سالن های همایش، سالن های آمفی تئاتر مناسب می باشد.

Copyright © 2017- ® تمامی حقوق برای گلدویژن محفوظ است