Image

پردازنده و کنترلرها

تجهیزات کنترلی سیستم کنفرانس، شامل انواع پردازنده های دیجیتال و فول دیجیتال برای کنترل میکروفن کنفرانس های موجود در یک سالن کنفرانس، دوربین های تصویربرداری، سیستم های ویدئو کنفرانس و کنترل کلیه تجهیزات موجود در یک سالن کنفرانس می باشد.

Image

DCSW-8230P

پردازنده دیجیتال بی سیم سیستم کنفرانس، جهت کنترل و مدیریت میکروفن های بی سیم می باشد که قابلیت اتصال به بیش از 300 میکروفن کنفرانس را دارد و بوسیله امواج رادیویی تا فاصله 60 متر اطلاعات را دریافت می کند و همچنین یکی دیگر از مشخصات این پردازنده دیجیتال قابلیت پشتیبانی از تصویربرداری اتوماتیک ( Auto Track) می باشد.

Image

DCSW-8220P

این پردازنده دیجیتال سیستم کنفرانس، دارای قابلیت رأی گیری و ذخیره سازی آراء می باشد. دارای تکنولوژی DSP بوده، تصویربرداری اتوماتیک (سوئیچ داخلی 6 پورت SD و 1 پورت HD) پشتیبانی از 16 واحد مترجم زبان، اتصال به 120 جایگاه سخنران و .... از قابلیت های این پردازنده می باشد.

Image

DCS-8210P

تپردازنده دیجیتال هوشمند سیستم کنفرانس، دارای تکنولوژی DSP جهت جلوگیری از ایجاد نویز، قابلیت اتصال به بیش از 120 جایگاه سخنران و افزایش تا 1600 دستگاه بوسیله پردازنده کمکی می باشد. همچنین قابلیت تصویربرداری اتوماتیک ((Auto Track، سوئیچ داخلی 6 پورت SD و 1 پورت HD از قابلیت های این پردازنده سیستم کنفرانس می باشد.

Image

CR-WiFi 6301

پردازنده دیجیتال بی سیم سیستم کنفرانس، جهت کنترل و مدیریت میکروفن های بی سیم می باشد که بوسیله واسط شبکه ( RJ45) تا فاصله 100 متر می تواند با تجهیزات بی سیم ارتباط برقرار کند. پشتیبانی از قابلیت رأی گیری و مدیریت اطلاعات، اتصال به بیش از 36 جایگاه ترجمه، Auto Track و ... از ویژگی های این پردازنده سیستم کنفرانس می باشد.

Image

CR-DIG5201

پردازنده 32 بیتی فول دیجیتال سیستم کنفرانس با استفاده از تکنولوژی DSP جهت جلوگیری از نویز و فیدبک، هسته اصلی کنترل و مدیریت میکروفن کنفرانس های فول دیجیتال می باشد و قابلیت پشتیبانی از میکروفن های مترجم همزمان، رأی گیری، Auto Track، ارسال پیام کوتاه، کنترل و مدیریت 4000 میکروفن کنفرانس و .... را دارا می باشد.

Image

CR-M4101

پردازنده دیجیتال هوشمند سیستم کنفرانس، یک پل ارتباطی مهم برای مدیریت میکروفن های کنفرانس می باشد.این پردازنده دارای تکنولوژی DSP جهت جلوگیری از ایجاد نویز، قابلیت اتصال به بیش از 128 جایگاه سخنران و افزایش تا 1000 جایگاه بوسیله پردازنده کمکی می باشد. پشتیبانی از سیستم رأی گیری و مدیریت اطلاعات و همچنین Auto Track از قابلیت های این پردازنده سیستم کنفرانس می باشد.

Image

CR-PGMIII

نسل جدید پردازنده های کنترلی سیستم کنفرانس با استفاده از تکنولوژی پیشرفته Integrate باعث افزایش سرعت پردازش می شود، دارای نرم افزار کنترلی جهت کنترل تجهیزات داخلی سالن کنفرانس از طریق تاچ پنل یا ( (iPadو کامپیوتر، همچنین قابلیت برنامه ریزی جهت گردش دوربین ها، سازگاری با کلیه میکروفن های کنفرانس، کنترل و پردازش تمامی تجهیزات مربوط به آن را دارا می باشد.

Image

CR-PGMII

پردازنده کنترلی سیستم کنفرانس با استفاده از تکنولوژی پیشرفته Integrate باعث افزایش سرعت پردازش می شود و از طریق تاچ پنل می تواند، تجهیزاتی مانند : مانیتورهای لمسی ، کنترل صدا ، نور، برق ، گردش دوربین ها ، کلیه تجهیزات سمعی بصری مانند: میکروفن کنفرانس، ویدئو کنفرانس و .... را تا 32 مورد کنترل نماید.

Image

PT-AV0404

سوئیچر حرفه ای صدا و تصویر کریتور با کاربرد های کنترلی متعدد می تواند تجهیزات پروژه های اطلاعاتی، سالن های کنفرانس، مراکز داده و .... را سوئیچ نماید. این سوئیچر دارای 2 خروجی نهایی (میکس شده) می باشد که برای مصارفی نظیر ( ویدئو کنفرانس، رکورد، نمایش بر روی انواع نمایشگرها و .... ) در اختیار کاربر قرار می گیرد. پورت کنترلی آن RS-232 و سرعت سوئیچ 200 ns می باشد.

Copyright © 2017- ® تمامی حقوق برای گلدویژن محفوظ است