Image

سیستمهای کنفرانس کریتور

تکنولوژی پیشرفته، مدرن و کلاسیک و همچنین قیمت مناسب از ویژگی های مهم میکروفن کنفرانس های کریتور می باشد، که آنها را جزء پرفروش ترین میکروفن ها قرار داده است. میکروفن ریاست جلسه دارای قابلیت کنترل کامل تمام فرامین سالن کنفرانس از جمله قطع کردن صدای سایر میکروفن ها و اعلام شروع یا پایان رأی گیری ( در میکروفن کنفرانس های دارای قابلیت رأی گیری ) می باشد. تمامی میکروفن های کنفرانس دارای نشانگر دو رنگ جهت مشخص شدن وضعیت و کاربرد میکروفن ها و نیز تکنولوژی DSP جهت جلوگیری از ایجاد نویز و فیدبک می باشند. میکروفن کنفرانس های فول دیجیتال دارای صفحه نمایش LCD (320*64) جهت نمایش اطلاعات کاربر از جمله :تعداد میکروفن های فعال، نتیجه آراء و .... می باشد. میکروفن کنفرانس بیسیم کریتور دارای طراحی زیبا و منحصر به فرد، متناسب برای تمام سالن های کنفرانس بوده و هر میکروفن دارای باطری لیتیومی قابل شارژ است که می توان به مدت 9 ساعت مداوم و 13 ساعت در حالت آماده به کار سخنرانی کرد. این میکروفن کنفرانس ها دارای نمایشگر LCD برای مشخص کردن روشن یا خاموش بودن میکروفن ها، تنظیمات ID و اطلاعات دیگر می باشد.

Image

CR-DIG5202E1/04E1

این مدل از میکروفن های سیستم کنفرانس دارای قابلیت پشتیبانی از 15+1 مترجم همزمان و رأی گیری پیشرفته می باشد. این میکروفن کنفرانس دارای بلندگوی داخلی Hi-Fi می باشد. کنترل کامل تمام فرامین سالن جلسات از طریق میکروفن رئیس جلسه امکان پذیر می باشد.

Image

CR-DIG5202B2/04B2

تکنولوژی های متنوع از جمله مدیریت گفت و گو و آراء، مشخص کردن اطلاعات بر روی صفحه نمایش، ترجمه همزمان و نیز سه مدل رأی گیری ازمشخصات این میکروفن کنفرانس می باشد. این میکروفن ها دارای صفحه نمایش، جهت نمایش اطلاعات کاربر می باشند.

Image

CR-M4202A2/04A2

این مدل میکروفن های کنفرانس دارای قابلیت رأی گیری و مشاهده نتایج بر روی نمایشگر میکروفن ها و تکنولوژی DSP جهت جلوگیری از ایجاد نویز می باشد. بلندگوی Hi-Fi در این میکروفن کنفرانس باعث ایجاد صدایی رسا در سالن کنفرانس می شود.

Image

CR-DIG5203E3

این میکروفن های مترجم می توانند همزمان اطلاعات ترجمه 1+31 زبان را به میکروفن کنفرانس ها انتقال دهند. دارای تکنولوژی DSP جهت جلوگیری از نویز بوده و تعداد افزایش میکروفن ها نامحدود می باشد. در سالن هایی که به ترجمه زبان های کمتری نیاز دارند، این میکروفن ها می توانند به عنوان میکروفن مترجم و نیز اپراتور مورد استفاده قرار گیرند.

Image

CR-Wifi6202B/04B

این سری از میکروفن های کنفرانس دارای تکنولوژی منحصر به فرد جهت جلوگیری از ایجاد نویز و استراق سمع می باشد و انتقال اطلاعات از طریق تکنولوژی Wifi و با استفاده از 2.4RF صورت می گیرد. طولانی ترین زمان شارژ باطری این میکروفن کنفرانس ها 3OPS می باشد.

Image

CR-DIG5202A2/04A2

این میکروفن کنفرانس دارای طراحی پیشرفته و منحصر به فرد Hands-free می باشد و پشتیبانی از نرم افزار کامپیوتر و IC Card و نیز قابلیت دریافت و ارسال پیام کوتاه و کلیه ارتباطات داخلی از مشخصه های این میکروفن کنفرانس می باشد.

Copyright © 2017- ® تمامی حقوق برای گلدویژن محفوظ است