Image

وایت بردهوشمند چیست؟

بردهای هوشمند ، امروزه به عنوان یک ابزار قدرتمند در کلاسهای درسی مورد استفاده قرار میگیرند، استفاده از بردهای هوشمند به تعاملی کردن و مشارکت بیشتر دانش آموزان در کلاس کمک می کند و بسیاری از تولید کنندگان نرم افزارهای آموزشی و محتوای درسی، برنامه ریزی خود را بر پایه استفاده از بردهای هوشمند تعاملی بنا کرده اند ، زیرا به این نتیجه رسیده اند که ارائه و انتخاب دروس آموزشی توسط بردهای هوشمند ضمن ایجاد یک رابطه تعاملی قوی تر نسبت به سیستم های سنتی و قدیمی، سطح فراگیری دانش آموزان و جذابیت کلاسهای درس را به نحو چشمگیری افزایش میدهد .
این دستگاه ها در واقعه یک وایت برد الکترونیکی هوشمند هستند که به صورت رابط بین کامپیوتر و پروژکتور عمل میکند . بدین صورت که تصاویر کامپیوتر توسط پروژکتور، روی برد نمایش داده می شود و سپس به سادگی و با اشاره قلم امکان نوشتن و دسترسی به نرم افزارهای کامپیوتر فراهم می گردد .
تخته هوشمند جایگزین مناسب وایت بردهای معمولی می باشد که امکان ذخیره مطالب برروی کامپیوتر را فراهم می کند .
در این راستا " شرکت گلدویژن" جهت رشد و تعالی بخش آموزشی کشور، نسل جدید بردهای هوشمند Acer را با بالاترین استانداردهای روز دنیا و بعنوان یکی از با کیفیت ترین و تعاملی ترین بردهای هوشمند ارائه می دهد که از مشخصات منحصر به فرد این بردها می توان به رزولوشن و دقت بسیار زیاد مکان نما و همچنین سرعت بسیار بالای نوشتاری اشاره کرد .
همچنین این شرکت، بردهای هوشمند IP Board را با مشخصه منحصر به فرد استفاده دو کاربر به صورت همزمان ارائه نموده است که این تکنولوژی تحول عظیمی در زمینه بردهای هوشمند ایجاد کرده است .
در هنگام استفاده از این بردها دوکاربر می توانند با هم بنوسند و طراحی کنند و از همکاری و همفکری با یکدیگر بر روی برد هوشمند لذت برده و بازده کلاس را به نهایت خود برسانند .

Copyright © 2017- ® تمامی حقوق برای گلدویژن محفوظ است