انواع دیوارپوش

Image

مشخصات ديوارپوش:

سبک،مقاومت بالا در مقابل ضربه،دیوار پوش ، قرنیز ، یو ، تاشو و غیره ... از جنس پي وي سي با کیفیت و متنوع از نظر طرح و رنگ در كل محصولاتی برای زیبا سازی و سبک سازي

ابعاد پانل:

200*8*6000 mm

موارد استفاده:

مکانهای اداری ، سالنهای اجتماعات ، محیط های ورزشی سرپوشیده ، فروشگاه ها ، منازل و غیره...

مشخصات ديوارپوش:

دیوار کوب ام دي اف تحت فشار و حرارت بالا با پروسه خاصی تولید می شود. صاف و صيقلی است و فاقد بافت و ناصافی مي باشد . دیوار کوب ام دي اف در انواع چاپی و روکش دار به بازار عرضه ميگردد

ابعاد پانل:

200*8*2800 mm

موارد استفاده:

فروشگاه ها،منازل و مکانهای اداري و ...

Image

مشخصات ديوارپوش:

اين نوع ديوارپوش از تركيب آلومينيوم اشباع شده با رزين مي باشد كه باعث استحكام وزيبايي محصول شده است لايه طراحي از جنس كاغذ بوده ودر پروسه توليد در بين لايه فوقاني ولايه اصلي(اچ دي اف) قرار گرفته ومشخص كننده طرح ورنگ ميباشد.

ابعاد پانل:

200*8*24000 mm

موارد استفاده:

فروشگا ها،منازل،مكانهاي اداري و ...

Image

مشخصات دیوارپوش:

این نوع دیوارپوش از جنس ام دی اف به ضخامت 16 میل ،دو طرف روكش لامینت وچهار طرف نوار پی وی سی با شیارهای مخصوص جهت قلیف واتصال به بدنه دیواره ها می باشد.

ابعاد پانل:

معمولا 600*600*16 m ویا طبق سفارش مشتری

موارد استفاده:

فروشگا ها،بانكها،سالن های همایش،آمفی تئاتر،مكانهای اداری و ...

Image

مزایای استفاده از دیوارهای جداکننده داخلی کناف

علاوه بر سبکی پانل های کناف ، نحوه اتصال انعطاف پذیر پانل ها به پروفیل ها هم به گونه ای است که باعث کاهش نیروی زلزله می شود . بدین صورت که استادها در داخل رانرها جای بازی دارند و به هم پیچ یا پرچ نمی شوند ، ولی پانل ها به هر دوی آن ها پیچ می شوند .

سبکی مصالح کناف باعث حمل آسان آن توسط کارگران و در نتیجه افزایش سرعت اجرای پروژه می شود. در مسافتهای حمل طولانی به علت دارا بودن بسته بندی مناسب آسیبی به مصالح وارد نمی شود .کم حجم بودن مصالح کناف نسبت به مصالح سنتی نیز سبب کاهش هزینه های حمل می شود.

مزیت دیگر سیستم کناف دسترسی آسان به تاسیسات مکانیکی و الکتریکی است . در صورت ترکیدن لوله های تاسیسات و… به راحتی می توان قسمت آسیب دیده را تشخیص داده و تعمیر کرد . در صورت آسیب دیدن دیوارهای کناف در اثر ضربه نیز ، قسمت آسیب دیده به راحتی تعویض و تعمیر می شود.

برای به دست آوردن سطحی کاملا یکنواخت ، محل درزها با کمک نوار درزگیر بتونه می شود . نوار درزگیر موجب مسطح شدن محل درز و جلوگیری از ایجاد ترک در دیوار می شود . سطح پیچ ها هم که کمی پایین تر از سطح پانل ها هستند ، با بتونه پوشانده می شود و سطح صافی در محل پیچ ها ایجاد می شود . بعد از اجرای دیوار ، یک لایه ماستیک روی آن اجرا می شود که موجب بوجود آمدن سطحی یکنواخت برای رنگ آمیزی و کاهش جذب رنگ می شود . در نهایت دیوارهای کناف بعد از نصب ، رنگ آمیزی ،كاغذ دیواری ویا با پوشش دیوارپوش سطح آن پوشیده می شود با بکارگیری دیوارهای کناف می توان مقاومت در برابر عبور صدا را افزایش داده و با استفاده از عایق های پشم سنگ و پلی استایرن می توان دیوارها را در برابر حرارت به راحتی عایق کرد . عایق ها در بین دو پانل گچی قرار می گیرند .

Image

Copyright © 2017- ® تمامی حقوق برای گلدویژن محفوظ است