Image

میکروفن کنفرانس بنووا - Benova

سیستم کنفرانس بنووا ( BENOVA ) ، نسل جدیدی از سیستم های کنفرانس است که با استفاده از دانش و تکنولوژی کمپانی خود در کشور تایوان و ترکیب تکنولوژی دیجیتال و دنیای ارتباطات در سالن های کنفرانس، باعث بهره وری هر چه بیشتر از جلسات می گردد همچنین با دریافت استانداردهای روز دنیا ( ISO 9001-2000 , CE , FCC , IEC ) در بخش تجهیزات کنفرانس دارای طیف گسترده ای از انواع میکروفن های کنفرانس بی سیم، باسیم با قابلیت های ویژه از قبیل رأی گیری، ترجمه همزمان، کارت حضور و غیاب و .... می باشد . قابلیت تصویربرداری اتوماتیک ( Auto Track)، پشتیبانی از 16 واحد مترجم همزمان، اتصال به بیش از 120 جایگاه سخنران و افزایش تا 1600 دستگاه بوسیله پردازنده کمکی و همچنین قابلیت اتصال پردازنده به دستگاه هشداردهنده ( Alarm Device ) از ویژگی های این سیستم کنفرانس مدرن می باشد.

Image

DMCW-8230C/D

این سری از میکروفن کنفرانس های دیجیتال بی سیم دارای تکنولوژی منحصر به فرد جهت جلوگیری از ایجاد نویز و استراق سمع می باشد و انتقال اطلاعات از طریق امواج رادیویی و با سرعت 110KBPS صورت می گیرد. طولانی ترین زمان شارژ باطری این میکروفن کنفرانس ها 8 ساعت می باشد.

Image

DMC – 8220C/D

این مدل از میکروفن کنفرانس دیجیتال بنووا دارای قابلیت رأی گیری پیشرفته و همچنین مشاهده نتایج آراء بر روی نمایشگر میکروفن ها می باشد. تکنولوژی DSP ، اتصال هدفون و Voice Recorder از دیگر ویژگی های این میکروفن کنفرانس ها می باشد.

Image

DMC - 8210C/D

این مدل میکروفن کنفرانس دیجیتال دارای قابلیت تصویربرداری اتوماتیک( Auto Track )، تکنولوژی DSP جهت جلوگیری از ایجاد نویز، صفحه نمایشگر و همچنین دارای قابلیت اتصال هدفون و Voice Recorder می باشد.

Image

DMCB-8240C/D

میکروفن کنفرانس دیجیتال توکار، یکی از ساده ترین میکروفن کنفرانس های موجود می باشد که در داخل میز نصب می شود و فضای زیادی از میز کنفرانس را اشغال نمیکند. دارای تکنولوژی DSP بوده و از نویز و فیدبک جلوگیری می کند.

Image

DMC-7200C/D

این مدل میکروفن کنفرانس دیجیتال، دارای تکنولوژی DSP، جهت جلوگیری از نویز و فیدبک، قابلیت اتصال هدفون و Voice Recorder ، دارای صفحه نمایشگر بر روی میکروفن کنفرانس و همچنین بلندگوی داخلی 2 وات ( Hi-Fi ) می باشد.

Image

DMC-8200C/D

این مدل میکروفن کنفرانس دیجیتال، ساده ترین میکروفن کنفرانس با تکنولوژی DSP جهت جلوگیری از نویز و همچنین قابلیت اتصال هدفون و Voice Recorder بوده و دارای صفحه نمایشگر بر روی میکروفن کنفرانس می باشد.

Copyright © 2017- ® تمامی حقوق برای گلدویژن محفوظ است